Underground24.pl

O nas

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA

Nasz zespół

Biuro Tłumaczeń Underground24.pl zostało założone w 2016 r.  w Rzeszowie. Założycielem biura jest mgr Marta Jarecka-Lew. Nasze biuro charakteryzuje się tym, że posiadamy stały zespół, który współpracuje ze sobą na co dzień. Jesteśmy jednym z niewielu biur tłumaczeń na rynku, które mają bezpośredni kontakt z klientem. Nie jesteśmy jedynie pośrednikiem pomiędzy klientem i tłumaczem pracujących zdalnie dla biura.
Nasz system pracy pozwala zagwarantować najwyższy poziom jakości – jesteśmy w stanie wspólnie dokonywać analizy skierowanych do nas tekstów, budować na nich bazę terminologiczną i prowadzić konsultację w razie wątpliwości. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować znacznie krótsze terminu realizacji zleceń, niż w przypadku tłumaczy rozproszonych po całym kraju i współpracujących jedynie w trybie zdalnym. Naszym atutem jest również dokładna weryfikacja powierzonych nam tłumaczeń, zawsze dokonywana przez tłumacza innego, niż ten, który dokonywał przekładu.

Obsługa klienta

Do każdego klienta, niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy też podmiot gospodarczy, przypisywany jest koordynator, który dba o to, aby nie dochodziło do opóźnień. Dbamy o to, aby tłumaczeniami dla jednego klienta zajmował się w miarę możliwości zawsze ten sam tłumacz.
Stawiamy na sprawną, szybką i miłą komunikację pomiędzy klientem a nami, co jest jedynym z warunków owocnej współpracy.
Oferujemy różne formy kontaktu dogodne dla klienta: kontakt osobisty, telefoniczny, e-mailowy  czy Facebook.

Tłumaczenia 7 dni w tygodniu
Naszym nieocenionym i najważniejszym elementem jest kompetentny i doświadczony zespół. W odróżnieniu od innych biur tłumaczy, jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 22:00. W przeciwieństwie do konkurencji, wykonujemy również tłumaczenia w soboty i niedziele, a także w święta.